Okna drewniane

Seria DDR-92

Seria DDR-92DDR-92 (Rustical) to bardzo elegancki profil, wyróżniający się ozdobnymi frezowaniami krawędzi zewnętrznych skrzydeł i listew przyszybowych.

Seria DDR-92 stworzona została dla koneserów i miłośników klasyki, a także stylowych wnętrz. Okna idealnie pasują zarówno do zabytkowych budynków. jak też nowych domów o stylowej architekturze. Piękna linia, zdobienia, frezowania i łuki, a przy tym najwyższe parametry techniczne sprawiają, że okna drewniane DDR-92 zadowolą najbardziej wymagających Klientów.

Seria DDR-92Pobierz kartę produktu — okna drewniane, seria DDR-92

Seria DDR-92Zobacz kolorystykę okien drewnianych, seria DDR-92

Seria DDF-92

Seria DDF-92Seria ta charakteryzuje się znacznie zaokrąglonymi krawędziami profilu oraz listwy przyszybowej, okna drewniane w tej serii mają promień zaokrąglenia 12 mm (R-12), co wpływa na ich estetykę, jak i dłuższą żywotność powłoki lakierniczej.

Standardowo okna wyposażone są w pakiet trzyszybowy o budowie 4/14/4/14/4, przestrzeń międzyszybowa wypełniona jest gazem argonem, a współczynnik przenikania ciepła U=0,6 W/m2K. Zastosowanie takiego pakietu stało się możliwe dzięki pogrubieniu profilu do 92 mm.

Seria DDF-92Pobierz kartę produktu — okna drewniane, seria DDF-92

Seria DDF-92Zobacz kolorystykę okien drewnianych, seria DDF-92

Seria DDF-92u

Seria DDF-92uOkna drewniane DDF-92u to znakomity produkt zbudowany w oparciu o okna DDF-92 wyróżnione Złotym Godłem Quality International dla produktu najwyższej jakości.

Niewidoczne zawiasy podnoszą estetykę okien i ułatwiają utrzymanie czystości.

Okna wyposażone są w ukryte okucia oraz elegancką i funkcjonalną klamkę SECUSTIK NEW YORK.

Współczynnik przenikalności cieplnej okien może osiągnąć nawet Uw=0,8 W/m2K.

Seria DDF-92uPobierz kartę produktu — okna drewniane, seria DDF-92u

Seria DDF-92uZobacz kolorystykę okien drewnianych, seria DDF-92u

Seria DDR-68

Seria DDR-68Jeżeli cenisz ponadczasowy styl i elegancję oraz najwyższej klasy design, seria okien DDR-68 jest stworzona dla Ciebie.

DDR-68 (Rustical) to bardzo elegancki profil, wyróżniający się ozdobnymi frezowaniami krawędzi zewnętrznych skrzydeł i listew przyszybowych. Ta seria stworzona jest dla koneserów i miłośników klasyki, a także stylowych wnętrz. Piękna linia, zdobienia, frezowania i łuki, a przy tym najwyższe parametry techniczne sprawiają, że okna drewniane DDR-68 zadowolą najbardziej wymagających użytkowników.

Seria DDR-68Pobierz kartę produktu — okna drewniane, seria DDR-68

Seria DDR-68Zobacz kolorystykę okien drewnianych, seria DDR-68

Seria DDF-68

Seria DDF-68Jeśli poszukujesz powiewu nowoczesności w pięknym i stylowym materiale jakim jest drewno, seria DDF-68 sprosta Twoim oczekiwaniom.

Charakteryzuje się ona znacznie zaokrąglonymi krawędziami profilu oraz listwy przyszybowej, okna drewniane w tej serii mają promień zaokrąglenia 12 mm (R-12).

Do wykończenie powierzchni stosowany jest system 3-powłokowy zapewniający długotrwałą ochronę, dzięki innowacyjnej technologii PowerFeed.

Seria DDF-68Pobierz kartę produktu — okna drewniane, seria DDF-68

Seria DDF-68Zobacz kolorystykę okien drewnianych, seria DDF-68

Od dnia 04.02.2009 odwiedziło nas 1041 osób.

Projekt i wykonanie 2009-2014 strony internetowej
Agencja reklamy i Drukarnia LabSQL.pl z Lublina.