O firmie


FIRMAPrzedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe „ANBUD” działa na rynku klientów indywidualnych oraz firm od 2000 roku. Specjalizujemy się w montażu m.in. okien, drzwi, bram a także instalacji rolet i drzwi garażowych.

Nasza firma stawia na jakość, dlatego też dobraliśmy do współpracy renomowane firmy: Vetrex, Normstahl, Wiśniowski, Porta, DomoSystem, DAKO, Juwent, CAL, Novoferm oraz FAAC.

Nasi pracownicy, zarówno biurowi jak i montażyści posiadają wieloletnie doświadczenie i działają w branży montażowej od kilkunastu lat.


FIRMANajważniejsze jest dla nas zadowolenie klientów, dlatego pomagamy doradzać przy wyborze oferty. Każdemu, kto się z nami skontaktuje zaproponujemy kilka rozwiązań, doradztwo techniczne, wycenę oraz dogodne rozwiązania kredytowe.

Realizujemy zarówno zamówienia klientów indywidualnych, a także większe zamówienia dla obiektów komercyjnych, biurowców, budynków edukacyjnych, realizowane zarówno dla inwestorów budżetowych jak i podmiotów gospodarczych.Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Od dnia 04.02.2009 odwiedziło nas 2330 osób.

Projekt i wykonanie 2009-2014 strony internetowej
Agencja reklamy i Drukarnia LabSQL.pl z Lublina.