Drzwi tarasowe

Drzwi uchylno-przesuwne HKS

Drzwi uchylno-przesuwne HKSWielu z nas marzy, aby mieszkanie było wypełnione światłem, przyjazne i nowoczesne. Przeszklona elewacja z wyjściem na taras, poszerzy Twoją przestrzeń mieszkalną i zapewni wspaniałe widoki. Dodatkowo dzięki takiemu systemowi Twoje mieszkanie stanie się bardziej atrakcyjne i tym samym zyska na wartości.

Oprócz walorów funkcjonalnych i estetycznych drzwi przesuwne cechują się także wysokimi parametrami termoizolacyjnymi, które przyczyniają się do oszczędności energii.

Drzwi podnoszono-przesuwne HST

Drzwi podnoszono-przesuwne HSTTo nowa generacja drzwi łącząca naturalny i nowoczesny styl. Dzięki wprowadzeniu 7-komorowej ramy i 5-komorowego skrzydła obniżyliśmy współczynnik przenikania ciepła. System ten umożliwia budowę drzwi tarasowych o bardzo dużych przeszkleniach, dlatego drzwi HST cieszą się coraz większym popytem na rynku budowlanym. System HST stosowany jest wszędzie tam, gdzie przykłada się szczególną wagę do przestronnego budownictwa, pozbawionego wszelkich barier. Specjalne okucia oraz aluminiowe wzmocnienia zapewniają łatwość i komfort obsługi.

Drzwi harmonijkowe

Drzwi harmonijkoweWielu z nas marzy, aby mieszkanie było wypełnione światłem, przyjazne i nowoczesne. Przeszklona elewacja z wyjściem na taras, poszerzy Twoją przestrzeń mieszkalną i zapewni wspaniałe widoki. Twoje mieszkanie stanie się bardziej atrakcyjne i tym samym zyska na wartości.

System drzwi harmonijkowych to innowacyjne rozwiązanie dające możliwość oryginalnego kształtowania przestrzeni mieszkalnych z bezpośrednim dostępem do tarasu lub ogrodu.

Od dnia 04.02.2009 odwiedziło nas 2329 osób.

Projekt i wykonanie 2009-2014 strony internetowej
Agencja reklamy i Drukarnia LabSQL.pl z Lublina.