Okna PCV

Okna są szczególnym elementem architektonicznym. Łączą ze światem zewnętrznym i równocześnie chronią przed nim. Okna PCV muszą być zatem niezawodne i zawsze doskonale się prezentować — zarówno na zewnątrz, jak i od wewnątrz.

Korzystamy ze sprawdzonych rozwiązań, w swojej ofercie posiadamy szeroką gamę serii okien PCV renomowanej firmy DAKO.

Seria DPQ-82

Seria DPQ-82Wyjątkowo ciepłe i energooszczędne okna, których wyróżnikiem są szerokie możliwości oferowane klientowi. Wykonane są z 7-komorowych profili o grubości 82 mm.

Seria DPQ-82 pozwala na zastosowanie energooszczędnych pakietów szybowych o grubości do 52 mm o Ug=0,3 W/m2K.

W systemie można wykonać nie tylko okna, ale też drzwi wejściowe i uchylno-przesuwne drzwi tarasowe, co pozwala na pełne dopasowanie stolarki otworowej zamontowanej w budynku.

Seria DPQ-82Pobierz kartę produktu — okna PCV, seria DPQ-82

Seria DPQ-82AL

Seria DPQ-82ALSeria DPQ-82AL wytycza nowe kierunki rozwoju rynku okien. Absolutna wyjątkowość serii wynika z zastosowania zewnętrznej okładziny aluminiowej. Dzięki temu innowacyjnemu rozwiązaniu, cechy użytkowe okien DPQ-82 znalazły dopełnienie w postaci niezwykłej odporności na czynniki atmosferyczne przedłużającej żywotność okien oraz dodatkowej izolacji cieplnej i dźwiękowej.

Okna DPQ-82AL pozwalają nadać elewacji budynku prestiżowy i nowoczesny wygląd typowy dla aluminium.

Seria DPQ-82ALPobierz kartę produktu — okna PCV, seria DPQ-82AL

Seria DPT-90u

Seria DPT-90uFlagowy produkt DAKO, zbudowany w oparciu o okna DPT-90, wyróżnione nagrodą specjalną VIP dla najlepszych energooszczędnych okien PVC w Polsce. Niewidoczne zawiasy podnoszą estetykę okien.

Współczynnik przenikalności cieplnej okien DPT-90u może osiągnąć nawet Uw=0,6 W/m2K. Produkt idealny do budynków energooszczędnych oraz do termomodernizacji istniejących obiektów.

W wersji DPTS-90 okna wyposażone są w zaokrągloną listwę przyszybową.

Seria DPT-90uPobierz kartę produktu — okna PCV, seria DPT-90u

Seria DPT-90

Seria DPT-90Stawiasz na energooszczędność? Cenisz nowoczesne rozwiązania? Budujesz dom pasywny? Seria DPT-90 jest właśnie dla Ciebie.

Okna DPT-90 produkowane są na bazie 6-komorowego, poszerzonego profilu o parametrach pozwalających znacznie ograniczyć zużycie energii. Okna DPT-90 z powodzeniem znajdują zastosowanie w budynkach energooszczędnych oraz mogą być wykorzystane do termomodernizacji budynków istniejących. DPT-90 posiada wkładkę docieplającą w ramie, zwiększającą właściwości izolacyjne całego okna.

Seria DPT-90Pobierz kartę produktu — okna PCV, seria DPT-90

Seria DPE-70

Seria DPE-70Okna z serii DPE-70 stworzone zostały z myślą o wszystkich, dla których standardowe rozwiązanie to za mało. Dla wszystkich, którzy wymagają od każdego elementu, który ich otacza jeszcze więcej. Proponujemy Państwu serię, w której nie ma żadnych kompromisów.

Okna DPE-70+ to zmodernizowana wersja okien DPE-70, posiadająca skrzydło półzlicowane z ramą, co nadaje piękną i nowoczesną linię i czyni je wyjątkowymi na rynku. Zastosowane tutaj najnowocześniejsze rozwiązania pozwolają czuć się bezpiecznie i komfortowo.

Seria DPE-70Pobierz kartę produktu — okna PCV, seria DPE-70

Seria DPP-70

Seria DPP-70Jeżeli cenisz klasykę i sprawdzone rozwiązania okna z serii DPP-70 to doskonały wybór. Produkowane z najnowszej generacji 5-komorowych profili, charakteryzują się bardzo wysoką izolacyjnością termiczną i akustyczną oraz zwiększoną stabilnością całej konstrukcji.

Okna DPP-70 to elegancka i klasyczna linia posiadająca wysokie parametry techniczne. Zespolone szyby wypełnione specjalnym gazem pozwalają znacznie zredukować straty ciepła, a zastosowanie nowoczesnych okuć ułatwia użytkowanie okna.

Seria DPP-70Pobierz kartę produktu — okna PCV, seria DPP-70

Seria DPB-73

Seria DPB-73Okna DAKO serii DPB-73 to bardzo korzystne cenowo rozwiązanie adresowane dla klientów, którzy nie chcą rezygnować z wysokiej jakości DAKO.

Ciepłe i ciche, 5-komorowe okna ze stalowym wzmocnieniem, zapewniającym odpowiednią wytrzymałość.

Wykonane zgodnie z rygorystyczną polityką jakości DAKO.

Dostępne w wariancie klasycznym lub nowoczesnym.

Seria DPB-73+

Seria DPB-73+Okna DAKO serii DPB-73+ to bardzo korzystne cenowo rozwiązanie adresowane dla klientów, którzy nie chcą rezygnować z wysokiej jakości DAKO.

Ciepłe i ciche, 5-komorowe okna ze stalowym wzmocnieniem, zapewniającym odpowiednią wytrzymałość.

Wykonane zgodnie z rygorystyczną polityką jakości DAKO.

Dostępne w wariancie klasycznym lub nowoczesnym.

Seria DPP-70NL

Seria DPP-70NLKształt ramy okiennej profilu DPP-70NL jest specjalnie przystosowany do głębokości zabudowy 116 mm. System przewiduje sposób montażu charakterystyczny dla rynku holenderskiego i skandynawskiego.

Okna DPP-70NL to elegancka i klasyczna linia posiadająca wysokie parametry techniczne. Budowa profila pozwala na tworzenie niestandardowych konstrukcji. Zespolone szyby wypełnione specjalnym gazem pozwalają znacznie zredukować straty ciepła, a zastosowanie nowoczesnych okuć ułatwia użytkowanie okna.

Seria DANLINE-70

Seria DANLINE-70DAKO jest jedną z nielicznych firm w Polsce, która w swojej ofercie 5-komorowe, otwierane na zewnątrz okna w systemie Danline 70, stworzone przede wszystkim z myślą o rynku skandynawskim.

Okna DANLINE-70 otwierają się na zewnątrz. Jest to rozwiązanie rzadko spotykane w Polsce, choć pod wieloma względami wygodne i poprawiające szczelność okien. Grubość skrzydła wynosi 70 mm, co umożliwia montaż ciepłego pakietu szybowego 42 mm, korzystnie wpływającego na współczynnik przenikalności cieplnej całego okna.

Od dnia 04.02.2009 odwiedziło nas 2333 osób.

Projekt i wykonanie 2009-2014 strony internetowej
Agencja reklamy i Drukarnia LabSQL.pl z Lublina.